معرفی خودکار سناتور

معرفی-خودکار-سناتور

تاریخچه و معرفی خودکار سناتور

امروز در خدمت شما هستیم با معرفی خودکار سناتور که یکی از بزرگترین و بهترین شرکت های تولید کننده خودکار و خودنویس در جهان میباشد، با شما صحبت کنیم. این کمپانی یکی از معروف ترین تولید کننده های خودکار و خودنویس در جهان می باشد و محصولات این شرکت با قیمت های گزافی به فروش می رسد. می توان گفت قلم های سناتور مناسب برای افراد متمول می باشد.

شروع فعالیت کارخانه خودکار سناتور

شروع کار این کمپانی خوش نام را می توان به دهه ی ۲۰ قرن ۲۰ ام ربط داد. در واقع این کمپانی در سال ۱۹۲۰ در کشور آلمان شروع به فعالیت نمود. این شرکت رفته رفته در تولید محصولات آموزشی شروع به کار کرد و توانست به سرعت بازار کشور آلمان را تحت سیطره خود درآورد.

یکی از مهمترین ابزارهای نوشتن و ارتباط برقرار کردن در دنیا، خودکارها و خودنویس ها می باشند. شرکت سناتور در سال ۲۰۱۴ توانست در بیش از ۸۸ کشور فعالیت کند و محصولات خود را در بازارهای این کشورها به فروش برساند. یکی از بزرگترین افتخارات شرکت سناتور حضور فعال در بازارهای کشورهای مختلف بوده و این امر نشان دهنده ی کیفیت بالای محصولات سناتور می باشد.

معرفی خودکار سناتور

محصولات پر فروش شرکت سناتور

شرکت سناتور محصولات مختلفی را در حوزه ی نوشت افزارها تولید می کند. اما همانطور که می دانید هر شرکتی چند محصول خاص و محبوب دارد. در کمپانی سناتور محصول SUPER HIT را می توان محبوب ترین نوشت افزار سناتور دانست. این محصول توانسته در مدت کوتاهی ۳۹٫۵ میلیارد عدد فروش داشته باشد. در سال های ۲۰۱۴ شرکت سناتور توانست یک رکورد عجیب فروش را برای خود به ثبت برساند.

این شرکت در ان سال ۲۳۵٫۴ میلیارد عدد خودکار را در بازارهای جهانی به فروش رساند که این آمار یک رکورد فوق العاده برای یک شرکت تولید کننده خودکار بشمار می آید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید اگر تعداد خودکارهای فروخته شده کمپانی سناتور در سال ۲۰۱۴ را پشت هم قرار دهیم خط افقی را خواهیم ساخت که طولش به ۳۵٫۳۱۱ کیلومتر می رسد و این عدد برای گردش به دور کره زمین کافی می باشد.

سبک کاری شرکت سناتور

کمپانی سناتور عمدتا قلم هایی تولید می نماید که سبک و مقاوم باشد. یکی از مهمترین ویژگی های طراحی خودکارهای کمپانی سناتور خوش دستی قلم است. از نظر مدیران سناتور این ویژگی بسیار مهم و کاربردی می باشد و طراحان این کمپانی باید همواره در طراحی های خود به این نکته توجه خاص نمایند.

اگر بخواهیم خودکارهای شرکت سناتور را در یک خط توضیح دهیم، به سه ویژگی خاص می رسیم. (سبکی، مقاومت، فانتزی بودن) این سه ویژگی را می توان سه مزیت عالی خودکارهای سناتور نام برد. سناتور سعی نموده در فرایند بازاریابی خود از استراتژی انتخاب، استفاده نماید.

در این مدل سناتور قصد دارد مدل های مختلفی از خودکارها و خودکار مدیریتی را تولید نماید و در اختیار کاربران قرار دهد. سپس این کاربر می باشد که انتخاب می کند که کدام خودکار را می پسندد. اگرچه این امر سبب می شود هزینه های طراحی در کمپانی سناتور بشدت افزایش پیدا کند اما در پشت پرده توانسته فروش بالایی را نصیب کمپانی سناتور نماید.

فروش بیشتر، مساوی می باشد با سود بیشتر؛ که این اتفاق می تواند سبب شود شرکت سناتور با افزایش درآمد خود اقدام به تولید نوشت افزارهای بیشتر و بهتری نماید.

ویژگی های عمده محصولات سناتور به شرح زیر می باشد

 • بدنه استیل مخصوص خودکارهای زینتی
 • استفاده از استیل ضد خش
 • نوک اردیوم
 • وزن کم برای نوشتن های طولانی
 • نوک طلا ۱۸عیار در نسخه های گران قیمت
 • گیره روکش طلا در نسخه های دستی
 • بدنه کاوچوی مرغوب برای نمونه های عمومی
 • رعایت ویژگی تند نویس در طراحی خودکارها
 • جوهر رسانی دقیق
 • بدنه پلاستی محکم – برای نمونه های ارزان
 • گیره فلزی پر قدرت.

 

شما می توانید خرید خودنویس را به صورت آنلاین و غیر حضوری در کمترین زمان ممکن از طریق سایت ایران پنز انجام دهید.

کلیدواژه : خودکار سناتور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *