کاربرد های دیگر خودکار

کاربرد های دیگر خودکار

کاربرد های دیگر خودکار و روش استفاده از آن

خودکارها ممکن است ساده و پیش پا افتاده به نظر برسند اما هر کدام نتیجه بیش از ۱۰۰ سال کار سخت و تحقیق توسط افراد کنجکاو، شیمیدانان متعهد و صاحبان مشاغل است. شاید زیاد به نظر نرسد اما همین پالایش لوله جوهر درون خودکار، چندین دهه طول کشیده است. لذا پیچیده تر از آن چیزی است که ممکن است بر اساس ظاهر ساده آن تصور کرده باشید.

تاریخچه خودکار

در حالی که اولین خودکار توسط یک چرم ساز آمریکایی به نام جان لود در سال ۱۸۸۸ میلادی اختراع شد، تقریبا ۶۰ سال طول کشید تا خودکارها به کار گرفته شده و محبوب شدند. به علاوه ساختار و عملکردهای اساسی خودکار در طول سالها ثابت مانده است و فقط در مواردی محدود، کاربردهای جدید یافته است.

ساخت خودکار

حال شاید بپرسید کاربرد های دیگر خودکار کدامند ؟ در جواب باید گفت خودکارها امروز کاربردهای دیگری نیز پیدا کرده اند. که در ادامه به آن ها میپردازیم :

کاربرد خودکارها

کاربرد های دیگر خودکار شامل استفاده برای موارد متعددی اعم از تحصیل و اداری، نوشتن چک، نوشتن جزوه، خوشنویسی، یادداشت برداری و… است، برای مواردی دیگری هم جز نوشتن مورد استفاده قرار می گیرند. این موارد دیگر شامل کارهایی می شود که از خودکار برای ترسیم خط و طراحی یا نقاشی استفاده می گردد. امروز هنرهای نوظهوری چون نقاشی با خودکار، طراحی با خودکار و یا استفاده از آن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نیز مطرح است. از دسته ای از خودکارها نیز به سبب اینکه یک سر آنها مجهز به نوک قلم لمسی است، علاوه بر نوشتن یا طراحی و نقاشی می توان به عنوان یک قلم استایلوس در گوشی موبایل یا تبلت استفاده نمود.

کاربرد های دیگر خودکار

استفاده از خودکار

همچنین می توان از کاربرد های دیگر خودکار برای برگزاری جشن های خلاقانه مثل جشن خودکار بهره برد. جشن خودکار جشنی است که برای بچه های سوم ابتدایی گرفته می شود که دیگر می توانند بجای مداد از خودکار استفاده کنند. یا مرسوم است که از خودکار برای علامت گذاری مثلا در خیاطی ها و… یا برای رسم نقشه در دفاتر مهندسی استفاده شود. برخی از خودکارهای کلاسیک و قدیمی نیز هستند که مورد نظر کلکسیون دارها است و از آنها برای تکمیل کلکسیون استفاده می شود و نقش زیبایی و تجملاتی دارند.

 

تهیه خودکار

با اینحال اگرکه قصد تهیه خودکار برای نوشتن یا هر منظوری بجز نوشتن دارید، وب سایت مجموعه هدایای ایران پنز با عرضه مجموعه گسترده ای از انواع قلم و خودکار، نیاز شما به هر یک از انواع مدل های این محصول را با قیمت های مناسب و اقتصادی فراهم نموده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *