حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

حکاکی خودکار و قلم

توضیحات مربوط به حکاکی قلم

برخی از نمونه سفارشات مشتریان گرامی برای انجام حکاکی خودکار

شما می توانید متن مورد نظر خود را روی قلم ها حکاکی نمائید. این مجموعه سفارشات عمده و سازمانی را نیز بهمراه چاپ یا حکاکی روی قلم ها ارائه می نماید.

جهت استعلام قیمت عمده سفارشات تبلیغاتی با واحد فروش ما تماس حاصل فرمائید.

حکاکی خودکار لیزری

حکاکی خودکار لیزری

حکاکی خودکار لیزری

جهت درج متن و نام و یا پیام اختصاصی شما بر روی قلم ها ما با استفاده از تجهیزات بروز و کارمد در بخش لیزر، این فرایند را انجام میدهیم. حکاکی لیزری به روشی گفته می شود که با استفاده از دستگاه لیزر یک لایه خیلی سطحی از روی رنگ یا بدنه قلم را با توجه به طرح کامپیوتری یا نوشته ای که در برنامه مخصوص آن طراحی شده است از سطح قلم بر میدارد. و از انجایی که رنگ صرفا روی بدنه می باشد بعد از انجام حکاکی رنگ متریال مشخص شده که باعث می شود متن حکاکی شما روی قلم نمایش داده شود.

لطفا توجه داشته باشید

در زمانی که لیزر بر روی خودکار یا محصول شما انجام می گردد قابلیت انتخاب رنگ توسط ما نمی باشد. زیرا لیزر در فرایند حکاکی فقط یک لایه سحطی از روی جسم بر میدارد که باعث می شود رنگ زیرین خودش را مشخص کند. لطفا توجه داشته باشید.

حکاکی روی قلم

حکاکی روی قلم

مشاهده پیج اینستاگرام فروشگاه ایران پنز

حکاکی روی قلم

حکاکی روی قلم آنرا به یک هدیه خاص تبدیل می کند

حکاکی خودکار و قلم 1

حکاکی خودکار و قلم 2

چرا حکاکی خودکار

اگر میخواهید یک هدیه متفاوت و سوپرایز کننده به عزیزان خود ارائه دهید که تا همیشه آن را نگه دارند ما به شما پیشنهاد حکاکی خودکار اختصاصی را می دهیم که اسم یا متن خود را بر روی آن حکاکی نمائید.

مدت زمان نیاز برای خدمات حکاکی روی قلم

سفارشات حکاکی از ۲ الی ۳ روز به زمان تحویل اضافه می نماید.

هزینه سفارش حکاکی خودکار

در زمان ثبت سفارش می توانید تیک گزینه حکاکی روی قلم را انتخاب نموده و پس از پرداخت هزینه در قسمت پشتیبانی متن مورد نظر را برای حکاکی روی قلم برای ما ارسال نمائید. همکاران ما جهت هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

حکاکی روی قلم نفیس

تمامی قلم های یوروپن به غیر از مدل خیام گلد و مشکی قابلیت حکاکی روی بدنه قلم را دارند. در سایر برند های تحت پوشش در این مجموعه نیز این امکان فراهم هست جهت حکاکی روی قلم ها به راحتی می توانید متن مورد نظر خود را حکاکی نمائید.

حکاکی روی قلم نفیس

حکاکی خودکار اسم روی خودنویس

حکاکی خودکاراسم بر روی چیزهای گران قیمت و جواهر یا اشیاء مورد علاقه از گذشته های دور وجود داشته است و معمولا هم توسط استادکاران ماهر انجام می شده است. اینکه همواره آدمی سعی داشته تا بر روی اشیاء مختلف اسم و نام خود یا دیگری را حکاکی کند، دلایل مختلفی  داشته است. از عشق و احترام به دیگری گرفته تا برای هدیه دادن یا ویژگی ذاتی بشر که خودش را همواره دوست دارد و با حکاکی اسمش بر روی اشیاء به نوعی حس درونی شادمانی و اعتماد به نفس می رسد یا نیاز به توجه و حس منحصر بفرد بودن و خاص بودن و… را می توان از جمله دلایل توجه و علاقه وافر این روزهای مردم به حکاکی اسم بر روی خودنویس دانست.

 با اینحال این روزها کسانی که اقدام به تهیه و خرید خودنویس می کنند اگر برای خودشان باشد، اسم و نام خود و اگر برای هدیه دادن باشد اسم و نام دریافت دارنده هدیه را بر روی خودنویس حکاکی می کنند. حکاکی اسم بر روی هدیه به مخاطبانمان خواهد فهماند که چقدر برایمان اهمیت دارند لذا حتی بیشتر از خود هدیه، شادی را بر لبان مخاطبان ما می کارد و محبت را بر قلوب آنها جاری خواهد ساخت.

حکاکی اسم روی خودنویس برای چه منظوری انجام می پذیرد؟

همانطور که اشاره کردیم انسان ها ذاتا دوست دارند مورد توجه واقع شوند و خاص و منحصر بفرد دیده شوند لذا حکاکی خودکار اسم بر روی خودنویس که منقوش به نام آنها باشد از این جهت که اقدامی خلاقانه و کم شمار است نوعی اعتماد بنفس می بخشد و علاوه بر ظاهر زیبایی که ایجاد می کند، خودنویس حکاکی شده آنها را در مقایسه با بقیه خودنویس ها خاص و ممتاز می گرداند. همچنین معمولا برای خودنویس هایی که هدیه داده می شود از حکاکی اسم مخاطب بر روی آن استفاده می شود که ارزش هدیه را دو چندان می کند. همچنین برای هدایای تبلیغاتی نیز اگر هدیه خودنویس باشد، صاحبان کسب و کارها می توانند طرح و لوگو یا اسم برند خود را بر روی آن حکاکی نمایند که از وجهه تبلیغاتی بالایی نیز برخوردار است.

از چه نوع چاپی برای حکاکی اسم روی خودنویس استفاده می شود؟

اگر چه در گذشته برای حکاکی خودکار بر روی اشیاء از جمله خودنویس از دست استفاده می شد و آن هم توسط استادکاران ماهر صورت می پذیرفت، اما امروزه برای چاپ و حکاکی اسم روی خودنویس از چاپ لیزری استفاده می شود که در کمترین زمان و با هزینه ای اندک انجام می شود. چاپ لیزری با دستگاه های ماشینی تمام اتوماتیک صورت می پذیرد که از دقت و ظرافت بالایی در حد هوش کامپیوتر برخوردار است و بدون خطا و کاهش کیفیت اسم شما را بر روی هر چیزی از جمله خودنویس حکاکی می کند.

سوالی دارید بفرمائید
مکالمه را شروع کنید
سلام! پشتیبانی آنلاین در واتساپ
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم