حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

سوالات متداول

امکان خرید حضوری می باشد ؟

تمامی قلم های عرضه شده بر روی وب سایت فقط بصورت آنلاین قابل عرضه می باشد و تهیه قلم به صورت حضوری در مرکز پشتیبانی این مجموعه بدلیل حجم سفارشات امکان پذیر نمی باشد.

جهت سفارشات عمده می توانید به صورت حضوری به دفتر مجموعه مراجعه نمائید.

این مجموعه بطور تخصصی از سال ۱۳۹۰ در زمینه عرضه انواع قلم های خاص مشغول می باشد. و با توجه به عرضه انواع قلم و خرید مستقیم از تامین کنندگان اصلی ضمانت صد در صدی اصل بودن و کیفیت محصولات خود را ضمانت می نماید.

در زمان انتخاب قلم مورد نظر چند گزینه وجود دارد از قبیل حکاکی قلم تک ، جفتی و سه تایی با توجه به نوع محصول می توانید از گزینه مورد نظر استفاده کرده . پس از نهایی کردن سفارش و پرداخت وجه در قسمت پانل کاربری از طریق ثبت تیکت پشتیبانی می توانید متن مورد نظر را ارسال نمائید و یا می توانید از طریق تماس تلفنی و هماهنگی با واحد فروش متن مورد نظر را به اطلاع ما برسانید.

چگونگی خرید ؟

پس از انتخاب محصول، و باز کردم سبد خرید می توانید جهت تکمیل سفارش خود در صورتی که قبلا در سایت عضو نبوده اید، عضویت خود را تکمیل نمائید و پس از تکمیل فیلد های سفارش، سفارش را نهایی نمائید.

لطفا دقت نمائید که در هنگام تکمیل فرم عضویت، آدرس پستی بهمراه کد پستی و شماره تماس خود را بصورت صحیح وارد نمائید.

قبل از اینکه سفارش برای شما ارسال شود می توانید در خواست برگشت وجه خود را ارسال نمائید.حداکثر پس از ۶ ساعت از ثبت سفارش می توانید درخواست کنسل کردن سفارش خود را ثبت نمائید تا هزینه برای شما عودت داده شود.

X