گرانترین خودکار

گرانترین خودکار

قیمت گرانترین خودکار جهان  + گرانترین خودکار در ایران

هرچند در عصر فناوری دیجیتال، بیشتر نوشتن بر روی لپ تاپ، تبلت و صفحه نمایش گوشی انجام ‌می شود اما قلم و خودکار همچنان به عنوان ابزاری برای نوشتن، بی مانند است. چیزی بسیار شخصی در مورد یادداشت دست نویس وجود دارد که هیچ برنامه نوشتنی نمی تواند آن را تداعی کند.

لذا بسیاری ترجیح می دهند که همچنان از قلم و خودکارها استفاده کنند و حتی برای خرید آن مبالغ بسیار بالا و هنگفتی را بپردازند. حتی ممکن است قیمت گرانترین خودکار جهان به بیش از یک میلیون دلار برسد و با اینحال افرادی برای خرید آن دست از پا نشناسند.

خرید خودکار های لوکس

لذا وقتی صحبت از گرانترین خودکار جهان می شود، شاید خیلی ها تصور این را نداشته باشند که یک خودکار هم می تواند با استفاده از جواهرات گران قیمت ساخته شود و زیورآلات گران بهایی داشته باشد. همینطور شاید ندانید که در سرتاسر جهان افراد ثروتمند بسیاری هستند که حتی دوست دارند خودکاری که استفاده می کنند از دسته ی خودکارهای لوکس و گران قیمت باشد.

گرانترین خودکار

 

لوکس ترین خودکار

از اینرو شرکت های تولید کننده قلم و خودکار که از علاقه به تجملات آگاه هستند، همواره با تولید خودکارهای لوکس و گران قیمت، پاسخگوی این بخش از نیاز بازار نیز بوده اند. در واقع خودکارها می توانند هم با کیفیت ساخت و ظاهرشان و هم با فلزات گران بها به محصولی گران قیمت تبدیل شوند و میل به داشتن خودکارهای لوکس از سوی افراد مختلف را اقناع کنند.

علاوه بر این ممکن است در ساخت گرانترین خودکار جهان، افراد و برندهای مهم و مشهور دخالت داشته باشند یا تولید محدود و انحصاری داشته باشند که همین موضوع نیز باعث لوکس و گران قیمت شدن خودکار می گردد.

نمایندگی خودکار های لوکس در ایران

معمولا گرانترین خودکارهای جهان از جواهرات و فلزات گران بهایی چون الماس، طلا، نقره، یاقوت و… تولید می گردند و بعضا دست ساز نیز هستند. از برخی برندهای تولید کننده مدل های گران قیمت خودکار می توان به مونت بلانک (Mont Blanc)، تیبالدی (Tibaldi)، ویسکونتی (Visconti)، کارن (karen)، شیفر (shifer)، کراس (cross) و… اشاره کرد؛ که در ایران نیز وجود دارند .

هرچند آمار دقیقی از گرانترین خودکار جهان وجود ندارد و عموما خودکارهای گران قیمت متعلق به برندهای اشاره شده می باشد، اما با اینحال گرانترین خودنویس جهان متعلق به تیبالدی با خودنویس Tibaldi Fulgor Nocturnus به ارزش ۸ میلیون دلار و سپس مونت بلانک با خودنویس Montblanc Boheme Royal  به ارزش ۱.۵ میلیون دلار می باشد.

فروشگاه آنلاین خودکار لوکس

 

  نمایندگی خودکار گران در ایران

همینطور می توانید گرانترین خودکار های ایران و بعضا جهان را از مجموعه هدایای ایران پنز، که مرجع فروش انواع قلم و خودکار در ایران است، تهیه نمایید. قلم و خودکارهای برندهایی چون شیفر، کراس و… که با جنس ساخت هایی از طلا و نقره یا فلزات گرانبهای دیگر هستند، با قیمت هایی رقابتی در وب سایت این مجموعه عرضه می گردد.

 

کلیدواژه : گرانترین خودکار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *