قلم دلتا ایتالیایی

قلم دلتا

معرفی قلم دلتا ایتالیایی

ایتالیایی ها را می توان مظهر هنر اروپا دانست. این کشور با قدمت بسیار زیاد خود همواره به عنوان یکی از بزرگان عرصه ی هنر در جهان بشمار می رود. در این مقاله قصد داریم به برند محبوب ایتالیایی در حوزه ی تولید قلم دلتا ایتالیایی بپردازیم. شرکت دلتا برند معتبری در تولید قلم های شیک و زینتی در کشور ایتالیا می باشد که این برند با تولید محصولات متنوع و کارامد توانسته سهمی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد.

شرکت دلتا ایتالیا

اگر به سال ۱۹۸۲ برگردیم می توانیم احداث شرکت دلتا ایتالیا را از نزدیک ببینیم. این شرکت بر خلاف شرکت مون بلان آلمان از دو استادکار قلم حرفه ای به عنوان مدیران اولیه خود بهره می برد. آقای نینو مارینو و آقای ویچیرو ماترونه دو استادکاری بودند که با شراکت هم اقدام به تاسیس شرکت دلتا نمودند. سرمایه اولیه این شرکت توسط یک دندانپزشک ایتالیایی ( دکتر موشنته )که دیوانه وار عاشق قلم بود، تهیه شد.

ویژگی اولیه تولیدات کمپانی دلتا

هدف اولیه مدیران دلتا تولید قلم های زینتی بسیار خاص بود. آنها قصد داشتند از نوآوری و خلاقیت در تولید قلم ها استفاده کنند. به هیچ وجه هدف اولیه آنها کسب سود نبود بلکه می خواستند محصولات خاص و منحصر به فرد را به دست صاحبان قلم ها برسانند.  یکی از ویژگی های خاص محصولات دلتا دست ساز بودن قلم ها می باشد. همانطور که می دانید قلم هایی که دست ساز هستند دارای ظرافت بسیار زیادی بوده و از قیمت های نجومی برخودار هستند.

بنابر یک تحقیق، استادانی که در کمپانی دلتا مشغول به کار هستند، دارای سابقه ای به مدت ۲۵ سال می باشند. استادی با ۲۵ سال سابقه کار تنها یک معنی دارد و آن خلق قلمی فاخر است. خرید یک قلم فاخر می تواند یک هدیه ی گرانبها برای عزیزترین افراد باشد. مدیران بخصوص می توانند برای خاص بودن بیش از حد از قلم مدیریتی کمپانی دلتا استفاده نمایند.

قلم دلتا ایتالیاییجنس قلم های دلتا

 برند دلتا تنها به دلیل استفاده از استادکاران با تجربه خاص نمی باشد. بلکه این کمپانی در تولید مواد اولیه قلم های خود نیز وسواس زیادی بخرج می دهد و در انها از بافت کربنی مناسب استفاده می کند. دلتا در ادامه از صمغ درختان در جهت اسیدزدایی بدنه بهره می برد. این اتفاق سبب می شود کیفیت و عمر قلم های نفیس کمپانی دلتا بیش از پیش گردد.

سایر ویژگی های قلم های کمپانی دلتا

از دیگر ویژگی های قلم های شرکت دلتا ایتالیا می توان به نوک فیوژن قلم ها اشاره نمود که سبب می شود نوک آنها دارای قابلیت و کاربری بهتری نسبت به سایر قلم ها گردد. پمپ خودنویس نکته ی دیگری می باشد که در خودنویس دلتا رعایت می گردد و سبب می شود این قلم ها به یک نوشت افزار بی نقص بدل شود. پمپ خودنویس های بکار رفته در قلم های دلتا بصورت اتومات و دستی می باشد.

نکته ی بعدی که باعث شده کلکسیون دارها علاقه ی خاصی به قلم های دلتا پیدا کنند مربوط به قدرت نوشتاری قلم می باشد. قلم های کمپانی دلتا توانایی استفاده سریع در دمای زیر ۴۰ درجه را دارند که این امر سبب می شود حتی در سردترین نقاط قطب جنوب و قطب شمال نیز قابل استفاده باشند. در پایان باید به خدمات پس از فروش قلم های شرکت دلتا اشاره کنیم.

قلم های شرکت دلتا به دلیل شماره دار بودن دارای خدمات پس از فروش می باشند. این اتفاق نشان دهنده ی کیفیت بالای قلم ها می باشد که می تواند این حس را به نویسنده القا کند که یک خودنویس فوق العاده را برای خود خریداری نموده است.

خرید آنلاین خودنویس

شما می توانید خرید خودنویس را به صورت آنلاین و غیر حضوری در کمترین زمان ممکن از طریق سایت ایران پنز انجام دهید.

کلیدواژه : قلم مدیریتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *