تفاوت قلم مدیریتی با سایر قلم ها

تفاوت قلم مدیریتی با سایر قلم ها

تفاوت قلم مدیریتی با سایر قلم ها

معمولا در گذشته بیشتر محصولاتی که تولید می شدند جز برای سن و جنسیت، مشخصه بارز دیگری برای تفکیک از هم نداشتند و تفاوت قلم مدیریتی با سایر قلم ها در تنوع قیمت آن ها از ارزان تا گران بودند و شاید همین قیمت باعث می شد تا مثلا مدیران، محصولات گران قیمت بخرند که طبعا جنس بهتری داشتند و قشر کم درآمد جنس های ارزان تر که خب این بیشتر به جیب افراد ارتباط پیدا می کرد و توجه به ویژگی های شخصیتی و شغلی افراد در آن کمتر پیدا بود.

با اینحال این قضیه می توانست منبعث از این موضوع باشد که هنوز تکنولوژی ها به اندازه الان پیشرفت نداشتند و فضای رقابتی هم کمتر بود و مهمتر از همه اینکه هنوز تعامل بین صنعت با علوم نظری چون علوم اجتماعی و روان شناسی و تبلیغات و… به گستردگی الان نبود لذا درتولید محصولات کمتر به جنبه های شخصیتی و روانی یا کاری مخاطبان توجه می شد.

اما امروز در تولید بسیاری از محصولات و کالاها بر روی این موضوعات نیز فکر می شود به طوری که شما می توانید براحتی متناسب با هر شغل و شخصیتی کالا یا محصولات مورد نظر را پیدا کنید، یکی از این محصولات قلم مدیریتی است.

[/su_quote]

چرا قلم مدیریتی با سایر قلم ها فرق دارد؟

قلم مدیریتی علاوه بر شکل و ساختار طراحی اش که معمولا خاص است و به چشم می آید، جنس مرغوب و با کیفیتی هم دارد که معمولا در قسمت نوک آن یا بدنه از مواد و متریال های خاص و فلزات گرانبها استفاده شده است. همچنین جوهر به کار رفته در قلم مدیریتی از بهترین مواد بوده و نوک هر کدام از انواع قلم مدیریتی چون خودکار و روان نویس و خودنویس به گونه ای طراحی شده است که به نرمی و راحتی بر روی کاغذ بلغزد و آن را سیاهه کند.

اصولا قلم های مدیریتی توسط برندهای مطرح و روز دنیا تولید می شوند که حتی بر روی کوچکترین ظرایف آنها کار شده است لذا از دیدگان تیزبین و نکته سنج مدیران پنهان نخواهد ماند و محصول نهایی همچون یک جواهر در دست مدیران خواهد درخشید و حس خوبی توأم با اعتماد به نفس ایجاد خواهد کرد.

لزوم استفاده مدیران از قلم مدیریتی

از آنجایی که مدیران بر یک گروه یا مجموعه ای از افراد در حوزه های تولیدی یا خدماتی ریاست می کنند، همیشه تو چشم هستند و همینطور شاید برای بعضی افراد یک الگو باشند لذا تمام حرکات و رفتار و حتی نوع پوشش و وسایلی که استفاده می کنند زیر ذره بین این افراد و حتی تمام کسانی که او را به عنوان یک مدیر می شناسند خواهد بود.

با این حساب ممکن است یک مدیر بد سلیقه که مثلا از یک خودکار پلاستیکی بی کیفیت برای امضا یا حاشیه نویسی اسناد و مدارک استفاده می کند و رنگ جوهر آن نامرغوب است و گاهی هم قطع و وصل می شود، وجهه خوبی نداشته باشد و در عوض مدیری که همیشه امضا و حاشیه نویسی اسناد و مدارک را با یکی از انواع قلم مدیریتی انجام می دهد، به پرستیژ و وجهه شغلی خود بیافزاید.

کاربرد قلم مدیریتی

مهمترین کاربرد و استفاده ای که از قلم مدیریتی می شود در واقع محدود به استفاده ای خواهد بود که مدیران برای امضاء یا حاشیه نویسی اسناد و مدارک و … انجام می دهند. علاوه بر آن از انواع قلم مدیریتی که شامل خودکار مدیریتی، خودنویس مدیریتی، روان نویس مدیریتی است برای هدیه تبلیغاتی به مدیران استفاده می شود و در حوزه تبلیغات به عنوان هدیه مدیریتی هم از آن یاد می شود که ابزار تبلیغاتی موثر و سودمندی به شمار می آید.

چرا قلم مدیریتی بهترین هدیه برای مدیران است؟

وقتی به این موضوع توجه کنیم که لزوما مدیران مثل کارمندان و کارگران خود کار و فعالیت فیزیکی ندارند و بیشتر کار و فعالیتشان نظارت و کنترل و امضای اسناد و مدارک و نامه هاست، آنوقت پای یک وسیله بسیار پر استفاده و کاربردی چون انواع خودکار و قلم مدیریتی به میان خواهد آمد که همه مدیران بلاشک به طور روزمره از آن استفاده می کنند و کارشان بسیار بدان وابسطه است. اینجاست که می توان ادعا کرد قلم مدیریتی یک هدیه محبوب مدیران و در واقع بهترین هدیه برای مدیران است.

تفاوت قلم مدیریتی با سایر قلم ها

انواع قلم مدیریتی

انواع قلم مدیریتی به لحاظ ساختار طراحی و مکانیزم نوشتن به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

  • خودکار مدیریتی
  • خودنویس مدیریتی
  • روان نویس مدیریتی

با اینحال انواع قلم مدیریتی بر اساس نوع طراحی و شکل ظاهری و جنس ساخت نیز بسیار متنوع تولید می شود که به جهت تنوع بسیار قابل شمار نیست. همچنین در سایت مجموعه ایران پنز، برترین برندهای انواع قلم مدیریتی چون فوراور، شیفر، یوروپن، ایپلمات، کراس، پیرکاردین و… در طرح و شکل های متنوع و خاص عرضه می شود که چون بدون واسطه است از قیمت های مناسبی نیز برخوردار است.

خدمات چاپ یا حکاکی لیزری بر روی قلم مدیریتی

هیچی به اندازه چاپ یا حکاکی بر روی قلم مدیریتی که به عنوان هدیه مدیریتی یا هدیه مدیریتی تبلیغاتی به یک مدیر اهداء می شود، نمی تواند موجبات خوشحالی یک مدیر را مهیا کند. چون یک مدیر به خاطر هوش بالا و نکته سنجی اش به این نکته پی خواهد برد که شما چقدر برای این هدیه که نام او بر رویش چاپ یا حکاکی شده وقت گذاشته اید و زمان صرف کرده اید لذا حتی بیشتر از خود هدیه تاثیرگذار خواهد بود.

در مجموعه ایران پنز خدمات چاپ و حکاکی لیزری به صورت حرفه ای و توسط یک تیم مجرب صورت می پذیرد که نهایت کیفیت و دقت در چاپ یا حکاکی بر روی انواع قلم مدیریتی را تضمین می نماید. چاپ یا حکاکی نامرغوب و بی کیفیت بر روی قلم مدیریتی نه تنها زحمت شما را هدر می دهد بلکه حتی ممکن است مخاطب مدیر شما اصلا از آن استفاده نکند.

قیمت قلم مدیریتی

قیمت انواع قلم مدیریتی تابع مؤلفه های بسیاری اعم از جنس و طراحی و حتی برند آن است اما با اینحال با کمی هوشمندی می توان هر یک از انواع قلم مدیریتی چون خودکار مدیریتی، خودنویس مدیریتی، روان نویس مدیریتی را با قیمت های بسیار مناسب و معقولی تهیه کرد و خرید فقط کافی است به سایت مجموعه ایران پنز مراجعه کنید تا برای خرید یک یا چند مورد از انواع قلم های مدیریتی با برندهای معروف جهانی مجاب شده و اقدام نمایید.

کلیدواژه : قلم مدیریتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *