قلم کراس

فیلـتر

نمایش دادن همه 28 نتیجه

نمایندگی قلم کراس + خرید خودکار کراس 

برند کراس 170 سال سابقه و تاریخچه تولید قلم نفیس دارد. در بیش ار 100 کشور در دنیا عرضه می گردد- رکورد پر فروش ترین قلم تاریخ بشریت را برای خودکار کلاسیک سنتری خود کسب کرده اند.

انواع خودکار کراس

خرید خودکار کراس، تنوع محصولات و دامنه قیمت گسترده، لوازم جانبی و خدمات پس از فروش استثنایی، بسته بندی های زیبا و فاخر، و نیز مهم تر از همه قیمت های بسیار رقابتی از ویژگی های این برند به حسا می آید.

انواع خودنویس کراس

خرید انواع خودنویس کراس،تولید قلم های فرهنگی و کلسکسیونی برای بازار های مختلف از ابزار های رقابتی این برند می باشد که در بازار ایران می توان به قلم های سنتوری و  اشاره نمود.

انواع روان نویس کراس

خرید انواع روان نویس کراس با امکان تعویض مغزی و با کیفیت ساخت و طراحی خاص این قلم را به یک محصول لوکس تبدیل کرده است.

اکثر روسای جمهور در دنیا خصوصا آمریکا از مشتریان قلم های کراس هستند- کراس اولین تولید اولید کننده قلم در آمریکا بود.

در اکثر فیلم های هالیوودی از قلم کراس به عنوان سمبل آمریکا استفاده می شود .تمام قلم های کراس دارای گارانتی مادام العمر هستند .

مکانیزم خودکارهای کراس در خط تولید بصورت رندم در هر ماه برای 100 هزار بار آزمایش می شوند .

هر قلم در خط تولید بصورت رندم از 9 جهت و از فاصله یک متری به زمین انداخته می شود تا از مقاومت مکانیزم و اتصالات اطمینان حاصل شود.

رنگ های به کار رفته در قلم های کراس باید در آزمایش 100 ساعته خوردگی و عدم رنگ پریدگی در برابر نور موفق باشند تا وارد سیستم توزیع شوند .- هر قلم در خط تولید کراس باید در 120 آزمایش گوناگون روزانه بصورت رندم موفق باشند تا وارد سیستم توزیع شوند.

فقط خودنویس های کرای هستند که از آلیاژ ویژه ترکیب Osmium و Ruthenium در نوک خودنویس خود استفاده می کنند که در عین مقاومت بالا به راحتی با زاویه دست نویسنده تطبیق می یابند و نرمی و راحتی در نوشتار را تضمین می کنند .

اطلاعات بیشتر ...