هدیه روز ولنتاین

هدیه روز ولنتاین چی بخریم؟

هدیه روز ولنتاین چی بخریم؟

برای اینکه بتوانید به تحکیم روابط و تعامل دوستانه یا عاشقانه با همسر و نامزد یا دوست خود بپردازید و برای او حسی از آرامش و اطمینان و امنیت ایجاد کنید باید که بجای صرفا هزینه و سرمایه گذاری در مسائل مالی، کمی هم در حساب عشق سرمایه گذاری کنید. حال شاید بپرسید سرمایه گذاری در حساب عشق یعنی چه؟ و چگونه انجام می شود؟

باید گفت که این سرمایه گذاری از کیسه محبت و مهربانی خرج می شود و هدیه دادن به مناسبت های مختلف که نوعی محبت است از جمله در روز عشق که بدان روز ولنتاین نیز گفته می شود یکی از راه و روش های موثر آن محسوب می شود. البته هدیه ای که برای روز عشق یا ولنتاین تهیه می کنیم، ارزان یا گران قیمت بودن آن اهمیت کمی دارد و این مناسب بودن و متناسب بودن آن برای مخاطب ماست که اهمیت می یابد.هدیه روز ولنتاین چی بخریم؟

با اینحال بسیاری از افراد در روز ولنتاین با این دغدغه مواجه هستند که برای هدیه روز ولنتاین چی بخریم؟ که عده ای موفق به خرید هدیه مناسب روز ولنتاین می شوند. اما در مقابل عده ای هم هستند که نمی توانند هدیه ای شایسته و متناسب با مخاطب خود تهیه کنند. بر این اساس لازم است که به هنگام تهیه هدیه روز تولد به چند نکته مهم توجه کنید تا هم خودمان از هدیه ای که انتخاب کرده ایم راضی باشیم  و هم مخاطبمان از هدیه ای که گرفته خشنود باشد.

مثلا اگر قرار است برای خانم ها هدیه روز ولنتاین تهیه کنیم باید متناسب با خصوصیات و روحیات زنانه آنها چون علاقه به زیورآلات و تجملات، چیزهای دکوری و تزئینی، توجه به ظرافت و زیبایی، رنگ بندی های شاد، علاقه به مورد توجه قرار گرفتن و حمایت شدن و… دست به انتخاب بزنیم.

همچنین اگر قرار است برای آقایان هدیه روز ولنتاین انتخاب کنیم می بایست به خصوصیات و روحیات مردانه آنها چون غرور و اعتماد به نفس، توجه به کلیات هر چیز تا جزئیات آن، علاقه به هدایای کاربردی، قدرت طلبی و… دست به انتخاب بزنیم. علاوه بر این فاکتورهای مهم دیگری هم چون توجه به سن و سال و موقعیت شغلی یا تجربه ای که از سلیقه و علاقه مخاطبمان در اثر تعامل با او به دست آورده ایم، می تواند در انتخاب بهتر هدیه روز ولنتاین موثر واقع شود.

تاریخچه روز ولنتاین

در واقع عنوان ولنتاین برگرفته از اسم یک قدیس یا کشیش به نام والنتین است که درسده سوم میلادی در روم باستان زندگی می کرده است و اینطور که از روایات استنباط می شود این است که در دوره حکمرانی کلودیوس دوم که اعتقاد داشت سربازانی که ازدواج نکرده اند شجاع تر و بی باک تر از آنهایی که ازدواج کرده اند در میدان نبرد حاضر می شوند و می جنگند از اینرو ازدواج سربازان را ممنوع اعلام کرد.

لذا کشیش والنتین که در همین دوران می زیسته است این دستور و ممنوعیت ازدواج سربازان را ناعادلانه می بیند و به صورت پنهانی اقدام به عقد سربازان رومی با معشوقه شان می کند. این موضوع بعد از مدتی فهمیده می شود و والنتین به زندان افتاده و سپس به مرگ محکوم می شود.

از آن پس نام او بر سر زبان ها می افتد و در سالهای آخر قرن پنجم میلادی جشنی به نام والنتین به دستور پاپ ژلازیوس اول، جایگزین یک جشن قدیمی به نام لوپرکالیا می شود که برای باروری بوده است. لذا بعد اعلام رسمی آن، جشن باروری جای خود را به جشن روز عشق می دهد. این روز هر ساله در ۱۴ فوریه در بسیاری از کشورها گرامی داشته می شود.

روز ولنتاین در ایران

با وجود اینکه ولنتاین یک فرهنگ غربی است و با توجه به اینکه این روز را روز عشق و محبت می دانند که مشابه آن یعنی سپندارمذگان، روز عشق و محبت در فرهنگ غنی ما ایرانیان نیز وجود دارد، اما باز این روز را نیز گرامی می داریم و با تهیه گل و هدیه و… به استقبالش می رویم. شاید بتوان علت آن را در این موضوع دانست که عشق ، حد و مرز و فرهنگ این و آن نمی شناسد و متعلق به همه ملت ها است و از اینرو به هر بهانه ای دوست داریم عشق را پاس بداریم.

با اینحال وقتی که روز ولنتاین می شود بسیاری از دلدادگان و کسانی که نسبت به هم مهر و محبتی دارند و عاشق هم هستند، به یکدیگر هدیه روز ولنتاین می دهند و این روز را به یاد عشاق گرامی می دارند.

انواع هدیه روز ولنتاین برای خانم ها

خانم ها از روحیات و سلیقه و علایق متفاوتی به نسبت آقایان برخوردارند و همین موضوع باعث می شود تا هدایایی که برای آنها انتخاب می کنیم جز در مواردی معدود که مشابه است با هدیه آقایان تفاوت داشته باشد. برخی از برترین انواع هدیه روز ولنتاین مناسب بانوان که در مجموعه ایران پنز  عرضه می شوند عبارتند از:

انواع هدیه روز ولنتاین برای آقایان

انتخاب هدیه مناسب برای آقایان به نسبت خانم ها راحت تر است چون آنها روحیات و حساسیت های خاص بانوان را ندارند. با اینحال هدایای مناسب آنها نیز یکسری ویژگی های خاص و مردانه مختص به خود دارد. بر این اساس در مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو انواع هدیه روز ولنتاین برای آقایان تولید می شود که برخی از برترین آنها عبارتند از:

خدمات چاپ اختصاصی بر روی هدیه روز ولنتاین

هیچوقت برای هدیه روز عشق که ارزشی فرا مادی دارد از چاپ بی کیفیت استفاده نکنید. معمولا بسیاری از افراد بر روی هدیه ای که برای روز ولنتاین تهیه کرده اند، نام مخاطب یا متن و پیام اختصاصی خود را چاپ می کنند که این باعث سفارشی شدن هدیه می شود و ارزش آن را در نزد مخاطب بخاطر توجهی که به او شده، چند برابر می کند. در مجموعه ایران پنز که کارشناسان خبره و باتجربه ای در اختیار دارد با توجه به شأن و جایگاه مناسبت ها و جشن ها، همواره خدمات چاپ ارزنده ای را به مخاطبان و مشتریان خود ارائه می کند.

قیمت هدیه روز ولنتاین

روز عشق یا ولنتاین به روزی گفته می شود که عشق و دلدادگی یا محبت و دوستی افراد نسبت به یکدیگر گرامی داشته می شود و به هم کادو می دهند. لذا این کادو می بایست به فراخور آن ارزشمند باشد و این ارزشمند بودن به قیمت آن نیست بلکه به نهایت تلاشی است که شما با توجه به جیب و بودجه خود برای تهیه هدیه روز ولنتاین به خرج داده اید. این موضوع توسط کسی که دوستش دارید یا عاشق شماست به خوبی فهمیده می شود.

انواع متنوعی از هدیه روز ولنتاین در سایت مجموعه ایران پنز عرضه می شود که از قیمت هایی متناسب با بودجه همه اقشار درآمدی برخوردار است.

 

کلیدواژه : هدیه روز ولنتاین
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *