هدیه مناسب آقایان

هدیه مناسب آقایان

هدیه مناسب آقایان چیه ؟

معمولا خرید هدیه مناسب آقایان به مانند خانم ها، دنگ و فنگ و دشواری های خاص خودش را ندارد و از حساسیت کمتری برخوردار است چرا که آقایان همچون بانوان زیاد تشریفاتی نیستند و به زرق و برق و ظرافت هم اهمیت کمتری می دهند ولی در عوض به کلیات توجه می کنند.

در کل بر خلاف خانم ها که به شیوه اسقرایی با مسائل برخورد می کنند و از جزء به کل می رسند و به این روش ممکن است از چیزی خوششان بیاید یا نیاید، آقایان به شیوه قیاسی با مسائل برخورد می کنند و از کل به جزء می رسند. با اینحال یافتن یک هدیه مناسب برای آقایان کاملا به این موضوع بستگی دارد که شما تا چه حد با سلیقه و علاقه یا روحیات و خصوصیات مخاطب آقای خود آشنا هستید. هدیه مناسب آقایان، جنبه تزئینی کمی داشته و بیشتر کاربردی و سرگرم کننده است.

مشاهده هدایای پیشنهادی برای آقایان

چگونه روحیات و سلیقه آقایان را برای انتخاب هدیه مناسب بشناسیم؟

بطورکلی شناخت روحیات و سلیقه آقایان را می توان به واسطه زندگی مشترکی که با آنها چون پدر و برادر یا همسر داشته ایم پی برد اما اینکه بتوانیم متناسب با آن روحیات و سلایق، هدیه مناسب انتخاب کرد که خشنودی مخاطب آقا را نیز به همراه داشته باشدکمی دشوار به نظر می رسد. با اینحال آقایان از یک سری خصوصیات عمومی مردانه ای برخوردارند که روحیات و سلیقه آنها نیز تا حد زیادی از آن نشأت می گیرد.

همچنین توجه به نکاتی چون شغل و سن و خصوصیات اخلاقی و رفتاری آقایان در انتخاب هدیه مناسب موثر است، اما گاهی ممکن است مخاطب آقا کسی باشد که به تازگی با آن آشنا شده ایم که در اینجا توجه به خصوصیات کلی مردانه ای که از قبل می شناسیم یا توجه به روانشناسی تیپ و ظاهر یا آنالیز طرز فکرش در انتخاب هدیه مناسب برای او کمک بزرگی خواهد بود.

هدیه مناسب آقایان

هدیه مناسب آقایان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

  • با ارزش باشد

هرچند آقایان به اندازه خانم ها علاقه زیادی به هدیه تجملاتی و گرانبها ندارند اما این به این معنا نیست که در انتخاب هدیه مناسب کوتاهی کنیم و یک هدیه معمولی و بی کیفیت به آنها بدهیم، با این کار غرور مردانه را جریحه دار کرده ایم و هدیه بی ارزشی داده ایم.

لذا حتما می بایست حتی اگر بودجه کمی برای خرید هدیه مناسب داریم به جای اینکه اقدام به خرید جوراب و زیرپوش و… کنیم می توان با همین هزینه خلاقیت به خرج داد و هدایایی خرید که ضمن هم قیمت بودن با آنها، نفیس و با ارزش هم باشد که البته از اینجور محصولات در سایت مجموعه ایران پنز به وفور می توان یافت.

  • متناسب با ویژگی های فردی و شخصی آقایان باشد

اینکه ویژگی های فردی و شخصی مخاطب آقای خود را بدانیم مزیت بزرگی خواهد بود که با توجه به آن می توانیم هدیه مناسب انتخاب کنیم. مثلا یک آقای کم رو و خجالتی با یک آقای خود نما یا یک آقای احساساتی با یک آقای جدی و حسابگر و… به ما کد هایی خواهد داد که بر اساس آن می توان هدیه مناسبی تهیه کرد.

اگر بخواهیم از مجموعه محصولات سایت ایران پنز که اغلب آنها در قالب هدیه مناسب شکل گرفته اند هدیه مناسب یک آقای احساساتی را خریداری کنیم، خودکارهای یوروپن فردوسی و یوروپن کوروش و… به جهت القاء حس شاعرانه و غرور ملی مناسب خواهد بود یا برای یک آقای جدی و حسابگر از مجموعه قلم های فوراور خریداری نمود که بدون نیاز به جوهر سالها و حتی قرن ها بتوان با آن نوشت و…

مشاهده هدایای پیشنهادی برای آقایان

  • بر اساس علاقه و سلیقه آقایان انتخاب شده باشد

همیشه این یک اصل مهم در انتخاب یک هدیه مناسب است که همواره بانوان باهوش برای هدیه به مخاطب آقای خود از آن بهره می برند. مثلا آقایی که به هنر علاقه دارد با آقایی که به ورزش علاقه دارد یا سلیقه مردی که لباس جین می پوشد با مردی که لباس رسمی می پوشد و… می تواند معیارهایی خوبی به ما بدهد تا بتوانیم هدیه مناسب برایشان انتخاب کنیم.

  • کاربردی و مفید باشد

آقایان به اندازه خانم ها تشریفاتی نیستند و معمولا هم علاقه چندانی به نسبت خانم ها به کالاهای لوکس و تزئینی ندارند اما در عوض عاشق چیزهایی هستند که کاربردی و مفید باشد و بتوانند از آن استفاده کنند یا حداقل سرگرم کننده باشد و وقت آنها را پر کند.

  • متناسب با سن و شغل یا موقعیت اجتماعی آقایان تهیه شده باشد

بدون در نظر گرفتن ویژگی های سنی و شغلی یا حتی موقعیت اجتماعی افراد نمی توان انتخابی هوشمندانه داشت و هدیه مناسب خرید. مثلا خرید یک آی پاد یا خودکار و قلم نفیس برای یک آقای فنی کار یا کارگر ساده انتخاب مناسبی نخواهد بود ولی در عوض آی پاد برای یک آقای نوازنده و خواننده و همینطور خودکار و قلم نفیس برای یک آقای نویسنده یا وکلا و خبرنگارها و… هدیه مناسب خواهد بود.هدیه مناسب آقایان

کدام محصولات ایران پنز می تواند هدیه مناسب آقایان باشد؟

در مجموعه ایران پنز تمامی کالاها و محصولات با کاربری هدیه مناسب و خاص تولید می شوند که باید آن را مرهون سیاست های این مجموعه مبنی بر ارائه کیفیت خوب در کنار بهره برداری از خلاقیت های روز و نگاهی اقتصادی به قیمت تمام شده دانست که در شکل گیری آنچه به عنوان هدیه مناسب در این مجموعه شناخته می شود موثر بوده است.

با اینحال در مجموعه ایران پنز می توان انواع کاملی از هدیه مناسب آقایان چون انواع خودکار و قلم های برند و نفیس یا انواع تابلو چوبی و ساعت چوبی و انواع کیف و لوازم التحریر یا ست های هدیه خاص و… را یافت.

مشاهده هدایای پیشنهادی برای آقایان

سفارشی سازی هدیه مناسب آقایان

از آنجاییکه اصولا آقایان کسب نام و شهرت را دوس دارند لذا هر آن چیزی که بتواند نام و یاد آنها را ماندگار کند خوششان می آید، حتی اگر در قالب حکاکی یا چاپ نام آنها بر روی یک هدیه مناسب باشد. شک نکنید که آقایان از هدیه ای که به نام آنها حکاکی یا چاپ شده باشد حتی بیشتر از خود هدیه خوششان خواهد آمد و از شما سپاسگذار خواهند بود.

در این راستا مجموعه ایران پنز با تجهیز به کارگاهی تخصصی و حرفه ای جهت حکاکی یا چاپ بر روی محصولات، آماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در این زمینه می باشد.

قیمت هدیه مناسب آقایان

قیمت هدیه مناسب آقایان در مجموعه ایران پنز از چند ده هزار تومان یعنی پولی که معمولا برخی خانم ها برای خرید هدیه جوراب و زیرپوش برای آقایان می پردازند شروع می شود تا هدایای نفیس و گرانبها که جزو کالاهای لاکچری و خاص هم محسوب می شود، متغیر است.

مشاهده هدایای پیشنهادی برای آقایان

با این حساب بر اساس همه سلیقه ها و مبتنی بر هر بودجه ای می توانید هدیه مناسب و خاص از سایت مجموعه ایران پنز تهیه و خریداری نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *