قلم های مونته گراپا

قلم مونته گراپا

معرفی قلم های مونته گراپا

بار دیگر با معرفی یکی از بهترین کمپانی های تولید قلم های زینتی و گرانبهای ایتالیایی درخدمت شما هستیم. کشور ایتالیا همواره مظهر هنر و تجلی گاه دانشمندان و خردمندان بوده است. شاید اگر بخواهیم کشوری با فرهنگ غنی را در غرب مثال بزنیم به نام ایتالیا برسیم.

مونته گراپا گر چه رقبای بزرگی مانند پلیکان و مون بلان و کراس را در کنار خود می بیند. اما به جرات میتوان این برند را یکی از برترین برندهای تولید کننده قلم و نوشت افزار در ایتالیا و اروپا دانست. در این مقاله می خواهیم کمی به معرفی این برند محبوب ایتالیایی بپردازیم و ویژگی ها و نکات مهم قلم های مونته گراپا را برای شما شرح دهیم.

قلمی با ویژگی مردمان ایتالیا

اگر بخواهیم یک قلم خاص که تداعی ویژگی مردمان ایتالیا باشد را به شما معرفی کنیم به قلم های مونته گراپا می رسیم. با دست گرفتن این قلم می توانید تمام حسی که یک ایتالیایی در هنگام بدست گرفتن قلم احساس می کند را دریابید.

قلم های مونته گراپا را می توان در یک جمله تعریف نمود.” قلمی با ویژگی های خاص برای افراد خاص” در سال ۱۹۱۲ بود که کارخانه ی کوچک مونته گراپا در شهری زیبا و بکر در امتداد رودخانه ی برنتا در کشور ایتالیا احداث گردید. نام این شهر باسانودل گراپا بود که می توان قسمت دوم نام برند مونته گراپا را به نام این شهر نسبت داد. این شهر زیبا در کنار رشته کوه های آلپ قرار دارد و از مردمانی هنرمند بهره می برد.

جنس بکار رفته در قلم های مونته گراپا

شاید موردی که سبب شده قلم مونته گراپا بسیار خاص بنظر بیاید جنس بکار رفته در آنها می باشد. قلم های مونته گراپا از سلوئید طبیعی و فلزات قیمتی تهیه شده اند. این عمل سبب شده است که قلم های ساخته شده توسط این برند محبوب ایتالیایی به عنوان قلم های بسیار گران قیمت محسوب گردد و افراد ثروتمند علاقه مند به خرید این محصولات باشند.

قلم های مونته گراپاروش های ساخت در کمپانی مونته گراپا

قلم های مونته گراپا از طریق فرایندهای خاصی تولید می گردند.  قلم ها از طریق روش های سنتی مانند ریخته گری و لعاب کاری داغ تهیه می گردد. البته باید این نکته را ذکر نماییم که روش های یاد شده تنها فرایندهای موجود در کمپانی مونته گراپا نبوده و این شرکت از روش های نوینی مانند حکاکی کوتاه که در انحصار شرکت مونته گراپا می باشد نیز بهره می برد.

سیاست و قلم های مونته گراپا

شاید برای شما خوانندگان عزیز جالب باشد که بدانید محصولات مونته گراپا بشدت مورد استقبال سیاست مداران بزرگ دنیا می باشد. بطور مثال رهبرانی مانند موسیلینی علاقه بسیار زیادی به استفاده از قلم های مونته گراپا داشته اند. در قرن ۲۰ ام و جنگ های جهانی این قلم مونته گراپا بود که توانست اسناد های بسیار مهمی را در معادلات جهانی امضا نماید. در قرن ۲۱ نیز رهبرانی مانند سارکوزی از این قلم های فوق العاده شکیل استفاده می نموده اند.

جالب اینجاست که با وجود برندهایی مانند مون بلان چرا رییس جمهور فرانسه باید از یک قلم ایتالیایی استفاده کند؟ این نکته نشان دهنده ی کیفیت بسیار بالای قلم های مونته گراپا می باشد. نه تنها سارکوزی که پاپ و ولادیمیر پویتن نیز از افرادی می باشند که علاقه مند به استفاده از محصولات مونته گراپا هستند.

این کمپانی علاوه بر تولید قلم های زینتی محصولاتی مانند ساعت های مچی را نیز به بازارهای بین المللی عرضه می نماید. امروزه استفاده از محصولات لوکس و زینتی بسیار باب شده است اما براستی چه محصولی، لوکس تلقی می شود؟ شاید بتوان ویژگی های یک محصول لوکس را در برند مونته گراپا یافت.

 

خرید آنلاین انواع قلم

شما می توانید خرید قلمها  را به صورت آنلاین و غیر حضوری در کمترین زمان ممکن از طریق سایت ایران پنز انجام دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *