معرفی برند مون بلان

معرفی برند مون بلان

قلم مون بلان

قلم های زیبای مون بلان را هرگز نمی توان فراموش کرد. این تولید کننده ی المانی یکی از برترین برندهای خودنویس و روان نویس می باشد که با قدمت بالای خود توانسته در دنیا خود را به عنوان یک شرکت معتبر معرفی نماید. در این مقاله قصد داریم به معرفی برند مون بلان بپردازیم. با ما همراه باشید.

پیدایش مون بلان

پیدایش مون بلان به سال 1906 برمی گردد که در آن سال دو فرد آلمانی اقدام به تاسیس یک کارخانه تولید قلم نمودند. جالب است بدانید که شغل این دو نفر هیچ ارتباط مستقیمی با تولید قلم نداشت. یکی از انها بانک دار و دیگری مهندس بودند. نام اولیه کارخانه ی خود را که در شهر هامبورگ آلمان قرار داشت، سیپلو فیلرپن قرار دادند.این نام اشاره به تولید قلم ساده دارد. این شرکت به مرور توانست قلم های ساده کارآمدی را تولید نماید و خود را به عنوان یک برند محبوب در آلمان به مردم معرفی کند.

montblanc pen 1 معرفی برند مون بلان

گسترش برند مون بلان

در سال 1908 بود که شرکت سیپلو فیلرپن با گسترش خود و افزایش سهم بازار تصمیم گرفت نام خود را به مون بلان تغییر دهد. در ادامه مدیران شرکت تصمیم گرفتند تا محصولات خود را به کشورهای دیگر نیز صادر نمایند. از جمله اولین کشورهایی که مقصد محصولات مون بلان قرار گرفت، فرانسه و انگلستان می باشد. مون بلان تصمیم گرفت تا در نمایشگاه های پاریس و لندن حضور پیدا کند و محصولات فوق العاده خود را به مشتریان عرضه کند.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید مون بلان یعنی چه؟ این نام از یکی از کوه های بلند رشته کوه آلپ گرفته شده است و هدف مدیران این برند از انتخاب این نام تنها یک نکته بود. مدیران معنقد بودند که همواره در قله های کیفیت و تنوع قرار خواهند داشت و با انتخاب این نام سعی داشتند به مخاطب این حس را القا کنند که همواره بهترین برند در میان تولید کنندگان قلم های زینتی هستند.

رشد و توسعه برند مون بلان

در سال 1920 دیگر مون بلان یک ابر قدرت در تولید قلم های زینتی تلقی می شد. در این سال بود که مون بلان در بیش از 60 کشور فعالیت داشت و توانسته بود سودی سرشار از فروش محصولات نوشت افزار برای خود مهیا سازد.

montblanc pen 4 معرفی برند مون بلان

شاید جالب توجه باشد که بدانید در آن زمان مون بلان اقدام به ایجاد کمپین های تبلیغاتی بزرگی نمود که از جمله ی آن می توان به تبلیغ محصولات خود بر روی اتومبیل ها و هواپیما ها اشاره نمود. در این سال بود که کمپانی مون بلان اقدام به ورود به بازار لوازم های چرمی نمود و اولین تولیدات خود را در زمینه محصولات چرمی به بازار عرضه کرد. جالب است بدانید که مون بلان بر روی خودکارهای خود عدد 4810 را حکاکی می کند که این عدد ارتفاع کوه مون بلان می باشد که به نمادی برای این شرکت تبدیل شده است.

 

خدمات پس از فروش مون بلان

مون بلان سعی نمود تا با ارائه خدماتی، کیفیت محصولات خود را به همگان ثابت کند. یکی از این خدمات گارانتی چندین ساله برای محصولات خود بود. ارائه گارانتی برای قلم ها در آن سال ها یک اقدام عجیب بشمار می رفت و تقریبا هیچ کمپانی به آن بها نمیداد اما مون بلان با این عمل خود به همگان ثابت نمود که قلم های این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخودار هستند و می تواند تا مدت های طولانی مورد استفاده قرار گیرند.

 montblanc pen 3 معرفی برند مون بلان

آینده مون بلان

امروزه باید گفت که مون بلان دیگر یک کمپانی تازه تاسیس نیست و با گذشت بیش از یکصد سال از پیدایش این شرکت می توان آن را یکی از ده غول برتر تولید نوشت افزار در جهان دانست. مون بلان قصد دارد بر روی قلم های زینتی فعالیت کند و با تولید قلم های دست ساز گران قیمت مشتریانی مرفه را برای برند خود انتخاب کند.

نشر مطلب ؛ایران پنز اولین فروشگاه تخصصی قلم در ایران

کلیدواژه : قلم مون بلان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *