معرفی خودکار پیرکاردین

معرفی خودکار پیرکاردین

درباره معرفی خودکار پیرکاردین

پیرکاردین یک طراح مد اهل فرانسه بود که بواسطه طراحی های فوق العاده ی خود به شهرت جهانی رسید. اجناس مختلفی توسط کمپانی پیرکاردین تولید می شود. از خودکارها و اتود ها گرفته تا تولید خودنویس های گران قیمت و نفیس . شما می توانید محصولات پیرکاردین را در مناسبت های مختلف و حتی به عنوان هدایای روز پدر هدیه دهید.

محصولات گرید A پیرکاردین از جمله محصولات گران قیمت بازارهای جهانی محسوب می شود. از طرفی پیرکاردین در تولید محصولات عمومی نیز تبهر خاصی دارد و با تولید این نوع از نوشت افزارها توانسته سهم مناسبی از بازار لوازم التحریر در جهان را به خود اختصاص دهد.

تاریخچه تولیدات پیرکاردین

شروع کار پیرکاردین درواقع شروع به فعالیت این برند محبوب فرانسوی را می توان به سال 1950 ارجاع داد. در آن سال بود که کاردین قصد ترک دیور را گرفت و سعی کرد شرکت طراحی خود را ایجاد نماید. شاید در آن زمان جدا شدن از برند محبوب دیور یک دیوانگی تلقی می شد اما بعدها پیرکاردین به همگان ثابت نمود که این تصمیم یک انتخاب رویایی بود.

پیرکاردین در اوایل سال 1960 اقدام به تولید تونیک و عینک نمود و توانست خود را به عنوان یکی از شرکت های طراح مد به همگان معرفی نماید. در اوایل 1970 پیرکاردین وارد دنیای خودرو گردید و تولیداتی در این زمینه روانه بازار نمود. فعالیت های این شرکت فرانسوی گستره ی فراوانی دارد. بطور مثال امروزه پیرکاردین در احداث و گشایش رستوران ها و هتل های زنجیره ای نیز نقش دارد. هتل های پیرکاردین در دنیا به اسم ماکسیم شناخته می شود.

 پیرکاردین در سال 2017 به یک ابر قدرت در تولید نوشت افزارهای آموزشی تبدیل گردید.

معرفی قلم پیرکاردینویژگی قلم های پیرکاردین

خوش دستی و استحکام بالا از جمله این ویژگی ها می باشد. محصولات پیرکاردین معمولا از روکشی طلایی ساخته شده اند که جلای خاصی به این محصولات می بخشد. خودکارهای پیرکاردین جنس فلزی دارند، فلز بکار رفته از مقاومت بالایی برخودار می باشد. اگرچه در برابر ضربات مقاوم می باشد اما هنگام دست گرفتن به هیچ وجه ناراحتی برای کاربر ایجاد نمی کند. نوک مقاوم قلم ها از دیگر ویژگی پیرکاردین است. نوک قلم ها در انتقال جوهر نقش اساسی دارند و طراحی فرانسوی ها سبب می شود قلم به نرمی بر روی کاغذ حرکت کند.

معرفی خودکار پیرکاردین

این خودکارهای شیک و جذاب می توانند به عنوان یک هدیه زیبا برای افراد مختلف محسوب گردند. خودکارهای پیرکاردین عموما توسط مدیران مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی خودکار پیرکاردین ارزان قیمت

این خودکارها از جنس سخت ساخته شده اند و فشنگ های آنها دارای حجم مناسبی از جوهر بوده که سبب می شود برای کاربر مدت زمان زیادی دوام بیاورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *