هدیه روز مادر

هدیه روز مادر

هدیه روز مادر 

شاید اگر بگوییم مادران عزیزترین و مورد احترام ترین کسان ما در زندگی هستند، سخنی به گزاف نگفته ایم لذا همواره به مناسبت های مختلف از جمله روز مادر که در ایران مصادف با میلاد فاطمه زهرا (س) شده است، هدیه ای مناسب تهیه می کنیم و سپاسگذار بخش اندکی از زحمات آنها هستیم. در این مقاله قصد داریم جهت هدیه روز مادر شما را راهنمایی کنیم .

هرچند مادران به جهت خصوصیات زنانه ای که دارند از گرفتن هدایای لوکس و تزئینی یا جواهرات و چیزهای جذاب و زیبا بیشترخوششان می آید، اما غرایز و احساسات قوی مادرانه مانع از آن نخواهد بود که اگر فرزندی بخاطر وسع مالی کم، یک هدیه ارزان قیمت به او بدهد و سپاسگذار زحماتش باشد، شادمانی و لبخند مادرانه بر لبانش جاری نشود. آنچه برای مادرها اهمیت دارد و برایشان از هر هدیه ای با ارزشمندتر خواهد بود این است که فرزندشان تا چه حد به یاد او بوده و برایش ارزش و اهمیت قائل شده است.

اهمیت هدیه دادن در روز مادر چیست؟

براستی چرا بهشت زیر پای مادران است و همواره در طول تاریخ و فرهنگ تمام ملت ها از جایگاه و احترام ویژه ای برخوردار است؟ آیا نه جز برای این است که آنها بهشت زمینی خود را وقف پروراندن و تربیت ما کرده اند و دستان پر مهر و عظوفتشان همواره در جهت رشد و کمال ما در کار بوده است؟

حال تصورش را بکنید در طول سال یک روز به نام روز مادرتعیین شده تا این امکان برایمان فراهم شود که سپاسگذار ذره ناچیزی از فداکاری و یک عمر زحمات بی دریغ آنها باشیم و وجود روحانی و مقدس این عزیزان زندگی خود را قدر بنهیم.

هدیه روز مادر

هدیه روز مادر چی بخریم؟

به مادران هر هدیه ای در روز مادر بدهیم قدردان ما بوده و ارزش مادی هدیه برای آنها در مقابل ارزش معنوی کار ما کمرنگ تر خواهد بود. با این وجود این به معنای آن نیست که برای روز مادر هدیه مناسب خریده ایم! فاکتورها و مؤلفه های بسیاری هست که توجه به آنها راهنمایی خواهد بود تا بدانیم برای روز مادر چی بخریم!

مثلا توجه به اینکه زن ها خصوصیات و روحیاتی تجملاتی یا به قولی تشریفاتی دارند یا به جزئیات بیشتر از کلیات توجه دارند یا اصولا انسان هایی به شدت عاطفی و احساسی هستند و… در کنار توجه به شناختی که از علاقه و سلیقه مادرانمان به واسطه زندگی با آنها کسب کرده ایم کمک بزرگی خواهد بود تا برای روز مادر چه هدیه ای بخریم.

انواع هدیه روز مادر

این روزها هدیه های زیادی برای روز مادر تولید می شود که بعضی ویژگی های یک هدیه مناسب را دارند و بعضی نیز فقط عنوان هدیه روز مادر را یدک می کشند با اینحال انواع هدیه روز مادر را می توان بر اساس خصوصیات و روحیات زنان یا با توجه به یک سری از نیازهایشان به چند دسته و عنوان کلی تقسیم بندی کرد که عبارتند از:

  • جواهرات و چیزهای زینتی
  • انواع لباس و کیف و کفش
  • لوازم آرایشی و بهداشتی
  • لوازم برقی و دیجیتالی
  • انواع وسایل دکوری و تزئینی
  • انواع لوازم خانه و آشپزخانه
  • انواع لوازم ورزشی و سرگرمی

هدیه روز مادر

چاپ یا حکاکی بر روی هدیه روز مادر

خدمات چاپ یا حکاکی بر روی هدیه اگر به درستی و با کیفیت انجام گیرد، می تواند در چشمگیر بودن و تاثیر هدیه بر مخاطب عالی عمل کند. جاهای بسیاری این کار را انجام می دهند ولی کیفیت نهایی کار مطلوب نیست اما در مجموعه ایران پنز این خدمات که حاصل سالها تجربه و تلاش تخصصی است به ظرافت و دقت تمام انجام می گیرد و از کیفیت بسیار مطلوبی هم برخوردار است.

مادرها وقتی ببینند برایشان وقت گذاشته اید و ارزش قائل شده اید تا حتی اسم و نامشان را بر روی کالایی که دوس دارند یا سلیقه آنهاست درج کنید، بیشتر از خود کالا خوشحال خواهند شد و لبخند بر لبانشان خواهد نشست.

قیمت هدیه روز مادر

شاید بتوان حتی با چند هزار تومان هدیه روز مادر خرید که اگر هوشمندانه نباشد، قطعا با توجه به مبلغ کمی که پرداخته اید موفق به خرید هدیه مناسب و خوبی برای روز مادر نشده اید. و از طرفی با پرداخت هزینه بیشتر هم گاهی موفق به خرید هدیه مناسب روز مادر نمی شویم. پس با این حساب معیار هدیه خوب نمی تواند لزوما قیمت آن باشد و حتی می توان با پرداخت مبلغ کم ولی انتخاب هوشمندانه، هدیه روز مادر خوب خرید.

سایت مجموعه ایران پنز پر است از اینجور کالاها که ضمن مناسب بودن برای هدیه روز مادر از قیمت های بسیار مناسبی هم برخوردار است.

هدیه روز مادر

کلیدواژه : هدیه روز مادر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *