قیمت قلم یوروپن

قیمت قلم یوروپن

قیمت محصولات یوروپن

برخی برندها چون یوروپن که اهم محصولاتش در حوزه تولید نوشت افزار اعم از خودکار و خودنویس و لوازم جانبی آنها و… می باشد، استراتژی های هوشمندانه ای دارند و آن بدین صورت است که محصولات خود را متناسب با بودجه و توان همه اقشار جامعه روانه بازار می کنند. در این مقاله به بررسی قیمت قلم یوروپن میپردازیم.

به زبان ساده تر تهیه و خرید محصولات یوروپن حتی برای قشر محصل از جمله دانش آموزان و دانشجویان که منبع درآمدی ندارند هم با توجه به قیمت های مناسب چند ده هزار تومانی که دارند مقدور خواهد بود. در واقع محصولات برند یوروپن را به لحاظ قیمتی می توان در سه دسته ارزان قیمت ها، میان قیمت ها و گران قیمت ها تقسیم بندی کرد که هرچند به لحاظ قیمتی نسبت به هم دارای تفاوت های بسیاری هستند اما به لحاظ کیفیت نوشتن، همه انواع مدل های آن حداقل استاندارهای کیفی لازم برای نوشتن روان و راحت را دارند.

قیمت قلم یوروپن

محصولات ارزان قیمت یوروپن

این قبیل تولیدات برند محبوب یوروپن بیشتر مناسب کسانی است که به استفاده ای روزمره و معمولی از نوشت افزار خود می اندیشند و صرفا روان بودن و راحتی نوشتن برایشان اهمیت دارد. عموم مردم از جمله محصلین اعم از دانشجویان و دانش آموزان و… از مخاطبان این نوع محصولات هستند.

برخی از بهترین محصولات ارزان قیمت برند یوروپن که در محدوده قیمتی بین 45 هزار تومان تا کمی بیش از 200 هزار تومان قرار دارند، عبارتند از:

مشاهده قیمت محصولات یوروپن

این دسته از محصولات بیشتر مناسب کسانی است که نوشتن بخشی از فعالیت کاری روزانه آنهاست و جنس و دوام محصول هم برایشان کمی اهمیت دارد. فرهنگیان، خبرنگاران، پزشکان و نویسندگان و آن دسته از عامه مردم که برای کارهای خاص و امضاء پای اسناد تجاری چون چک و سفته و… به دنبال نوشت افزار با کیفیت دارای قیمت مناسب هستند را باید از مخاطبان محصولات میان قیمت یوروپن دانست. برخی از بهترین محصولات این دسته که قیمتی حدودا بین 300 هزار تومان تا 600 هزار تومان دارند عبارتند از:

مشاهده قیمت محصولات یوروپن

مخاطبان این دسته از محصولات علاوه بر خوشنویسان معمولا کسانی هستند که برای امور خاص و حساسی اعم از امضاء اسناد و مدارک تا قراردادهای مهم و… از آن استفاده می کنند که از آن میان می توان به مدیران، وکلا و قضات، مقامات و… اشاره کرد. برخی از بهترین محصولات این دسته که قیمتی حدودا بین 1 میلیون تومان تا 1.500.000 میلیون تومان دارند عبارتند از:

محصولات دارای این رده قیمتی یوروپن معمولا برای افراد خاص پسند و کسانی تولید می شود که جزو مدیران عالی رتبه و مقامات ارشد یا ثروتمندان به شمار می آیند و صرفا برای امضاء اسناد و مدارک یا قرارداد های مهم از آنها استفاده می شود. این محصولات معمولا از جواهرات قیمتی ساخته می شود یا تزئینی از جواهرات قیمتی چون طلا و نقره و… دارند و قیمت آنها همواره بیشتر از ۱ میلیون تومان است. برخی از این دست تولیدات برتر برند یوروپن عبارتند از:

قیمت محصولات یوروپن در سایت مجموعه ایران پنز

از آنجاییکه مجموعه ایران پنز نمایندگی فروش محصولات یوروپن را داراست  لذا قیمت تمام محصولات تولید شده توسط این برند پرآوازه و خوشنام اروپایی اعم از انواع نوشت افزار تا لوازم جانبی آنها چون دوات و مغزی جوهر و… را به صورت کاملا رقابتی و  مناسب تعیین کرده و از طریق سایت خود به آدرس www.iranpens.com به فروش می رساند.

مشاهده قیمت محصولات یوروپن

کلیدواژه : نمایندگی یوروپن
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *