تابلو خطاطی برای منزل

تابلو خطاطی برای دکو منزل

تابلو خطاطی برای منزل و محیط کار

هنر خطاطی تنها مختص ما ایرانی ها نیست و تقریبا در تمام نقاط دنیا وجود دارد و از آن استفاده می شود و جالب است بدانید که اوج این هنر زیبای بصری به دوره حکومت تیموریان بر می گردد و خالقش میرعلی تبریزی نام داشت که خط نستعلیق را از ترکیب دو خط نسخ و تعلیق که با خط عادی مردم تفاوت داشت ابداع کرد. حالا تصورش را بکنید که این هنر بصری دارای ریشه و سابقه فرهنگی در تاریخ کشور ما بیاید با هنری دیگر از هنرهای تجسمی چون تابلو دیواری ترکیب شود که در این صورت هنری ناب پدید آورده و زیبایی چشمگیری تحت عنوان تابلو خطاطی برای منزل شما خواهد داد.

تابلو خطاطی می بایست در دو مقوله اوج هنر را به نمایش بگذارند، یکی در اجرای درست ساختار و اسلوب خطاطی و دیگری که خلق طراحی جذاب و زیبا در قالب تابلو دیواری است.

هنر خطاطی تنها مختص ما ایرانی ها نیست و تقریبا در تمام نقاط دنیا وجود دارد و از آن استفاده می شود و جالب است بدانید که اوج این هنر زیبای بصری به دوره حکومت تیموریان بر می گردد

مشاهده تابلو دیواری های چوبی

تابلو خطاطی برای منزل

تاثیرات روحی و روانی استفاده از تابلو خطاطی در دکور منزل

تابلو خطاطی علاوه بر اینکه می توانند به نمای دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار شما نوعی جذابیت و زیبایی ببخشند و مقدمات آرامش و شور و نشاط شما را فراهم آورند، می توانند به لحاظ روحی و روانی نیز تاثیرات مثبتی بر روی شما بگذارند.

تصور کنید شعری مثل: «این قافله عمر عجب می گذرد» یا هر پیام اجتماعی و … یا هر نوع پند و اندرز و جملات قصار و… به شکل خطاطی در آمده و سپس تبدیل به یک تابلو خطاطی شده باشد، شما با هر بار دیدن آن پیام هم از زیبایی بصری آن لذت خواهید برد و هم محتوایی که به شما انتقال می دهد، حال در نمونه ای که مثال زده شد می تواند حامل پیامهایی چون کوتاهی عمر و قدر لحظه ها را دانستن، بی ارزشی و بی اعتباری دنیا و خیلی مفاهیم مهم دیگر باشد

که با هر بار دیدنشان به شما گوشزد می شود و به لحاظ روحی و روانی به شما کمک خواهد کرد که غم مال دنیا رو نخورید و در زمان حال زندگی کنید و از عمر کوتاهتان نهایت استفاده را ببرید.

تابلو خطاطی علاوه بر اینکه می توانند به نمای دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار شما نوعی جذابیت و زیبایی ببخشند و مقدمات آرامش و شور و نشاط شما را فراهم آورند

تابلو خطاطی برای منزل

جنس و کیفیت تابلو خطاطی چیست؟

جنس و کیفیت تابلو خطاطی ارائه شده در سایت ایران پنز به صورت طرح برجسته بوده و از جنس چوب ام دی اف ۳ میل است که توسط برند زانکو تولید می شود. استحکام و کیفیت چوب به کار رفته در تابلو خطاطی برند زانکو همواره جزو بهترین های تولید داخل بوده و قابل رقابت با نمونه های خارجی خود می باشد.

تابلو دیواری زانکو براحتی و توسط یک چسب که اثری بر روی در و دیوار از خود بر جای نمی گذارد، چسبیده و نصب می شود. همچنین دقت برش چوب برای درست درآوردن خطاطی آن که می بایست بر اساس اسلوب و قواعد درست نویسی خطاطی باشد، به صورت لیزری و با دستگاههای تمام اتوماتیک انجام می گیرد.

جنس و کیفیت تابلو خطاطی ارائه شده در سایت ایران پنز به صورت طرح برجسته بوده و از جنس چوب ام دی اف ۳ میل است که توسط برند زانکو تولید می شود.

تابلو خطاطی برای منزل

انواع تابلوهای خطاطی برای دکور منزل

تابلو خطاطی همه به یک شکل بوده و حاوی کلماتی هستند که با رسم خط معمولی تفاوت دارد و به شکل نستعلیق خطاطی شده است. با اینحال به لحاظ محتوا می توان آنها را به سه صورت حاوی شعر یا کلمه یا جملات قصار تقسیم بندی کرد. همچنین می توان بر اساس نوع رسم الخط خطاطی اش نیز تابلو خطاطی را دارای انواعی دانست.

قیمت انواع تابلو خطاطی برای دکور منزل

تمامی تابلوهای عرضه شده در سایت ایران پنز، تولید شده توسط برند زانکو است و با وجود اینکه از کیفیت و استحکام بالا و خوبی برخوردار است اما قیمتی مناسب و در حد چند ده هزار تومان دارد لذا گزینه ای ایده آل برای دکور منزل به حساب می آید و می تواند با هزینه ای اندک ، تاثیرات خوب و موثری در دکوراسیون داخلی منزل شما ایجاد کند.

مشاهده تابلو دیواری های چوبی

کلیدواژه : تابلو دکوری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *