ویژگی و کاربرد خودنویس ها

خودنویس ها، ویژگی ها و کاربردها

خودنویس ها، این هدیه های زیبا دارای ویژگی ها و کاربردهای مختلفی می باشند که سبب شده انها از سایر ابزارهای نوشتاری متفاوت گردد. خودنویس ها در بسیاری از ویژگی ها با یکدیگر متفاوت هستند و این تفاوت ها سبب شده است هر مدل از خودنویس ها مناسب یک نوع شخصیت باشد.درنتیجه لازم است در هنگام سفارش این هدیه های زیبا و گران قیمت به نکاتی توجه کنید تا اثربخشی هدیه شما دوچندان گردد. درصورتی که توجه ویژه ای به طراحی و یا روانشناسی مخاطب خود نداشته باشید خرید شما به هیچ وجه کارا نبوده است و تنها چیزی که برای شما باقی می ماند یک هزینه گزاف است.

مدل های مختلف قلم :

 • قلم های جیبی
 • قلم های با سرقلم باریک
 • قلم های بزرگ
 • قلم های پلاستیکی
 • قلم های سفارشی
 • روان نویس ها
 • خودنویس ها

سرهای قلم های نوشتاری :

 • قلم های تراش خورده
 • سر قلم های انعطاف پذیر
 • سرقلم های روکش دار
 • سر قلم های مخصوص ژاپنی

کدام یک از انواع خودنویس ها می تواند مناسب برای هدیه دادن باشد؟

ویژگی هایی که ذکر گردید همه نشانگر متفاوت بودن قلم ها و خودنویس ها می باشد. درنتیجه لازم است نوع خودنویس ها مشخص شود تا اثربخشی آن بیش از پیش گردد. اگر شما قلم ها را برای افراد بسیار ویژه سفارش داده اید باید ویژگی های خاص تری را نیز مدنظر داشته باشید. بطور مثال برای این نوع از افراد بهتر است از قلم هایی استفاده کنید که تعداد بسیار محدودی از انها ساخته شده است. بحث بعدی در این مورد جنس بدنه قلم می باشد. برای مدیران بهتر است از قلم های فلزی و یا در حد توان از قلم هایی با روکش نقره و یا طلا استفاده شود. این امر می تواند مزیت بزرگی بعنوان هدیه تلقی شود. زمانیکه شما یک قلم بسیار زیبا و شکیل را به یک مدیر کارکشته هدیه می کنید می توانید قلب او را تسخیر نمایید.

یک هدیه گرانقیمت در مقابل مشارکت دو جانبه بین دو کسب و کار آیا مقرو ن به صرفه نیست؟ نکته ی بعدی در زیبایی خاص یک قلم، دست ساز بودن آن می باشد. شما می توانید برای این امر از قلم هایی استفاده کنید که توسط استادکاران حرفه ای ساخته شده است. این امر به زیبایی و ظرافت یک قلم اضافه می کند.

بسته بندی خودنویس ها

یکی از مهمترین قسمت های هدیه دادن خودنویس ها، بسته بندی ها انها می باشد. هدیه گران قیمت شما زمانی شکیل تر بنظر می آید که از یک بسته بندی مناسب برخوردار باشد. به همین دلیل پیشنهاد فروشگاه تخصصی قلم ایران پنز ، بسته بندی های چرمی و چوبی نفیس می باشد. این نوع از بسته بندی ها از یک قاب فلزی تهیه شده اند که بر روی انها یک لایه چرم اصل کشیده شده است. چرم ها به دلیل کیفیت و رنگ خود و حس خوشایندی که در هنگام لمس کردن ایجاد می کنند، یک بسته بندی فوق العاده برای هدیه گران قیمت محسوب می شوند. از طرفی استفاده از چرم ها سبب می شود عمر مفید قاب محافظ بیشتر گردد. البته طرح پذیری چرم ها نیز یک نکته ی مهم در انتخاب این نوع بسته بندی می باشد.

چرم ها به راحتی طرح پذیر می باشند و شما می توانید علاوه بر بدنه ی خودنویس روی قاب آن یک متن زیبا را به رشته ی تحریر درآورید. این امر زیبایی هدیه را دوچندان می کند. شما می توانید خودنویس ها و یا اهدایی را از فروشگاه تخصصی قلم ایران پنز خریداری نموده و به مخاطبان خود هدیه دهید.

ایران پنز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *