خودکار و قلم پیرکاردین

شرکتی که امروز برای شما شرح خواهیم داد یک برند فرانسوی است. پیرکاردین یک طراح مد اهل فرانسه بود که بواسطه طراحی های فوق العاده ی خود به شهرت جهانی رسید. اجناس مختلفی توسط کمپانی پیرکاردین تولید می شود. از خودکارها و اتود ها گرفته تا تولید خودنویس های گران قیمت و زینتی. شما می توانید از محصولات پیرکاردین برای هدایای روز پدر استفاده کنید. محصولات گرید A پیرکاردین از جمله محصولات گران قیمت بازارهای جهانی محسوب می شود که به عنوان هدیه برای افراد ثروتمند خریداری می شود. از طرفی پیرکاردین در تولید محصولات عمومی نیز تبهر خاصی دارد و با تولید این نوع از نوشت افزارها توانسته سهم مناسبی از بازار لوازم التحریر در جهان را به خود اختصاص دهد.

تولیدات اولیه پیرکاردین

پیرکاردین در اوایل سال ۱۹۶۰ اقدام به تولید تونیک ها و عینک ها نمود و توانست خود را به عنوان یکی از شرکت های طراح مد به همگان معرفی نماید. در اوایل ۱۹۷۰ پیرکاردین وارد دنیای خودرو گردید و تولیداتی در این زمینه روانه بازار نمود.

فعالیت های این شرکت فرانسوی گستره ی فراوانی دارد. بطور مثال امروزه پیرکاردین در احداث و گشایش رستوران ها و هتل های زنجیره ای نیز نقش دارد. هتل های پیرکاردین در دنیا به اسم ماکسیم شناخته می شود. شروع کار پیرکاردین درواقع شروع به فعالیت این برند محبوب فرانسوی را می توان به سال ۱۹۵۰ ارجاع داد. در آن سال بود که کاردین قصد ترک دیور را گرفت و سعی کرد شرکت طراحی خود را ایجاد نماید. شاید در آن زمان جدا شدن از برند محبوب دیور یک دیوانگی تلقی می شد اما بعدها پیرکاردین به همگان ثابت نمود که این تصمیم یک انتخاب رویایی بود. چه کسی فکر می کرد پیرکاردین در سال ۲۰۱۷ به یک ابر قدرت در تولید نوشت افزارهای آموزشی تبدیل گردد. ویژگی محصولات پیرکاردین خودکارهای فرانسوی عموما از ارگونومی خاصی بهره می برند.

ویژگی های قلم پیرکاردین

خوش دستی و استحکام بالا از جمله این ویژگی ها می باشد. محصولات پیرکاردین معمولا از روکشی طلایی ساخته شده اند که جلای خاصی به این محصولات می دهد. نوک مقاوم دیگر خاصیت محصولات پیرکاردین است. نوک ها در انتقال جوهر نقش اساسی دارند و طراحی فرانسوی ها سبب می شود قلم به نرمی بر روی کاغذ حرکت کند. خودکارهای پیرکاردین عموما توسط مدیران مورد استفاده قرار می گیرد.

این خودکارهای شیک و جذاب می توانند به عنوان یک هدیه زیبا برای افراد مختلف محسوب گردند. ویژگی بعدی خودکارهای پیرکاردین جنس فلزی مناسب آنها می باشد. فلز بکار رفته از مقاومت مناسب برخودار است. اگرچه در برابر ضربات مقاوم می باشد اما هنگام دست گرفتن به هیچ وجه ناراحتی برای کاربر ایجاد نمی کند. حال به مبحث خودکارهای عمومی پیر کاردین می رسیم. خودکارهای ارزان پیرکاردین از جمله محصولات محبوب در بازارهای بین المللی می باشد.

این خودکارها از جنس های سخت ساخته شده اند و فشنگ های آنها دارای حجم مناسبی از جوهر بوده که سبب می شود برای کاربر مدت زمان زیادی دوام بیاورد. خودنویس های پیرکاردین از جمله محبوب ترین تولیدات پیرکاردین خودنویس ها می باشند. خودنویس های پیرکاردین معمولا از وزنی بسیار کم بهره می برند. بطور مثال خودکارهای تریومپ تنها ۲۰ گرم وزن دارند که این امر سبب می شود کاربر در هنگام استفاده احساس خستگی نکرده و بتواند تا مدت های طولانی از ان استفاده کند. در واقع هدف از این کار توسط پیرکاردین برندسازی بوده است. زمانی که یک فرد برای مدت های طولانی از یک خودکار یا خودنویس استفاده می کند یک دلبستگی به آن پیدا می کند. در این شرایط نام تولید کننده خودکار و خودنویس همواره در ذهن فرد باقی مانده که این امر سبب می شود در خریدهای بعدی باز به سراغ همان برند برود.

ایران پنز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code