چرا خرید خودنویس ‌؟

چرا خودنویس بخریم

چرا خرید خودنویس‌ ارزشمند است؟

یکی از ارزشمندترین نوع هدایا قلم های نفیس از جمله خودنویس های لاکچری می باشند. این نوع از هدایا معمولا توسط شرکت های خصوصی و خانواده ها تهیه می گردد. معمولا از این هدیه گران قیمت برای هدیه دادن به مدیران و یا پدران خانواده ها استفاده می شود.

البته این بدان معنی نمی باشد که نمی توان از این هدیه گران قیمت در سایر مکان ها استفاده نمود بلکه عموما از خودنویس ها برای هدیه به افراد خاص استفاده می شود. خودنویس ها در انواع مختلفی تولید می شوند و قیمت های متفاوتی دارند. از خودنویس های سی هزار تومانی گرفته تا هدیه های لاکچری چند میلیون تومانی

چرا خودنویس هدیه بدهیم ؟

خود نویس ها دارای ویژگی های خاصی می باشند که سبب می شوند به یک هدیه ی مناسب برای جلب نظر افراد خاص بدل شوند.

این ویژگی ها شامل :

  1. انعطاف پذیری خود نویس ها
  2. علاقه به استفاده
  3. زیبایی ظاهری و نوشتاری
  4. کاربرد فنی بالا

 

انعطاف پذیری خودنویس چیست؟

خودنویس ها دارای اشکال مختلفی می باشند و از جوهرهای متنوعی ساخته شده اند. کمپانی های مختلفی وجود دارند که خودنویس هایی با نوک های مختلفی تولید می کنند. معمولا زمانیکه شما می خواهید متنی را آغاز نمایید از خودنویس های نوک ریز استفاده می کنید.

به دلیل اینکه ابتدای متن قسمت ادای احترام می باشد لازم است متون بصورت ظریفی نوشته شود و زمانیکه به اواسط متن می رسید می بایست از خودنویس هایی با نوک پهن استفاده کنید. حال بنظر شما آیا خودکار همچین توانایی دارد؟ قسمت بعدی رنگ های جوهر خودنویس ها می باشد. در جدیدترین تولید کمپانی های بزرگ خودنویس، ۱۸ نوع رنگ مختلف در انها تعبیه شده که سبب می شود استفاده از خودنویس ها جنبه زیبایی خاصی پیدا کند.

علاقه به استفاده از خودنویس

این ویژگی وفادارای فرد در استفاده از خودنویس ها را نشان می دهد. زمانیکه که شما یک هدیه به فرد خاصی می دهید ممکن است فرد برای مدت کوتاهی از ان استفاده کند اما زمانیکه یک خودنویس گران قیمت به او هدیه می دهید تا زمانیکه ان خودنویس برای او کار کند استفاده خواهد کرد. این عمل یعنی هدیه شما تا مدت ها بر روی فرد تاثیر مستقیم می گذارد.

چرا خرید خودنویس ‌؟

از طرفی چون هدیه شما گران قیمت می باشد فرد با دقت از ان مراقبت می نماید و این یعنی یک دلبستگی به آن پیدا می کند که این عوامل سبب می شود فرد بصورت ناخودآگاه نسبت به برند شما وفادار گردد. نکته ی اخر در این مورد را می توان عمر بالای خودنویس ها دانست که فرد می تواند تنها با شارژ کردن مجدد خودنویس تا مدت های طولانی از ان استفاده نماید.

زیبایی ظاهری و نوشتاری خودنویس

آیا تا بحال به این فکر کرده اید که چرا همواره شعرا و نویسندگان از خودنویس ها استفاده می کنند؟ دلیل این امر انتقال حس فرد به کاغذ می باشد که توسط خودنویس انجام می گیرد. خودنویس ها به دلیل طراحی منحصر به فردشان می توانند حس افراد را با لطفات خاصی به کاغذ منتقل نمایند، درصورتی که این حس هیچگاه توسط خودکارها و یا مدادها منتقل نمی شود.

از طرف دیگر شما چه مقدار می توانید به زیبایی یک خودکار و یا مداد کمک نمایید؟ چقدر دست شما در طراحی خودکار و مداد باز است؟ در طراحی خودنویس ها براحتی می توان تمامی ویژگی هایی که یک طراح علاقه مند به ایجاد ان می باشد را به خودنویس ها منتقل نمود. خودنویس ها به این دلیل که گران قیمت می باشند هزینه طراحی بسیار زیبا را توجیه می کنند و این امر یعنی خاصیت ظرافت و لطافت در این هدیه های تبلیغاتی بالا می رود.

کاربرد فنی بالا

خودنویس ها به دلیل طراحی اصیل خود سبب می شوند متون نوشتاری توسط انها دارای ویژگی های خاصی باشند که سبب تمایز انها با سایر ابزارهای نوشتاری گردد. شما می توانید با خودنویس ها مانند قلم های خوشنویسی عمل کنید و متونی با سبک های تصویری مختلفی را به تحریر درآورید.

خرید آنلاین خودنویس

شما می توانید خرید خودنویس را به صورت آنلاین و غیر حضوری در کمترین زمان ممکن از طریق سایت ایران پنز انجام دهید.

کلیدواژه : خرید خودنویس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *